Hakkımızda
hakkımızda

 

senatech

 

2014 yılında kurulmuş olan Senatech, Türkiye'nin önde gelen yenilenmiş ürün ticaretini yapan ve yenileme merkezi olarak hizmet veren bir şirkettir. Kuruluşundan bu yana, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir iş yapma prensipleriyle sektörde önemli bir konum elde etmiştir. 2020 yılında ise Ticaret Bakanlığı yenileme merkezleri için lisans hakkı tanımıştır. Senatech sayılı lisans sahibi olan yetkili yenileme merkezlerinden biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizde, her geçen gün önemi, değeri ve pazar payı artan yenilenmiş ürünler, teknolojinin zararlarını en aza indirmek, geleceğe yaşanabilir temiz bir dünya bırakmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, yeni istihdam alanları oluşturmak, tüketim çılgınlığının etkisini azaltmak, hammadde tüketimini azaltmak, e-atık ile mücadele eden ve insanların tüketimine maddi katkıda bulunmak gibi birçok amacı içermektedir. Tam da bu amaçların hepsini güden, çevre dostu ve alanda yüksek kaliteyi sunan Senatech, uzman ekibi ve donanımlı alt yapısı ile sektörde parlamaya devam etmektedir.  

Operasyonel mükemmellik, Senatech'in iş yapma şeklinin temelini oluşturur. Şirketimiz, kalite, verimlilik ve maliyetle ilgili operasyonel mükemmellik gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiş bir ERP, CRM ve yapay zeka programları kullanarak, sektörde ilerlemeye emin adımlarla devam etmektedir. Senatech, sadece mevcut kapasitesiyle değil, aynı zamanda gelecekteki büyüme potansiyeliyle de öne çıkmaktadır.

Yenilenmiş ürün pazarının hızla büyüdüğü bir dönemde, Senatech yüksek kaliteli ve ekonomik olarak erişilebilir yenilenmiş cep telefonları sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Senatech, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunarken, aynı zamanda çevre dostu bir yaklaşım benimseyerek elektronik atıkların azaltılmasına da katkıda bulunmaktadır.

Senatech, sadece yenilenmiş cihazlar pazarında deneyimli bir şirket olmanın ötesinde, aynı zamanda yapay zeka projeleri ve çalışmaları konusunda da öncü bir rol oynamaktadır. Şirket, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, yapay zeka uygulamalarını kullanarak müşterilere daha yenilikçi ve etkili çözümler sunmaktadır. Senatech bu sayede sadece bugünün değil, aynı zamanda geleceğin teknoloji trendlerine de öncülük etmektedir.

Senatech, 2500 m2 alan üzerine kurulu bir tesise sahiptir. Firmamız, son teknolojik cihazlarla donatılmış, en üst seviye bilgi ve deneyime sahip uzman ekibi ve muhteşem alt yapısı ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Firmamız,  çip,nand ve entegre  onarımları, bord  change, ekran revizesi, veri kurtarma, kalıcı veri silme gibi hizmetleri ile mutlu müşterilerinin neredeyse her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Şirketimiz ISO 21007 Bilgi güvenliği belgesine sahiptir. Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. 

 

Vizyonumuz

Senatech olarak, müşterilerimize uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli yenilenmiş ürünler sunarak çevreye ve müşterilerimize değer katmayı vizyon ediniyoruz. En güncel teknolojiyi ekonomik bir şekilde ulaştırarak, sürdürülebilir bir gelecek için adımlar atmaktayız. Müşteri memnuniyetini ve sadakatini kazanmak amacıyla, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunarak öncü bir rol üstlenmeye devam ediyoruz. Senatech müşterilerine güvenilirlik, kalite ve yenilikçilik temelinde değer katmayı ve sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedeflemiştir.

 

Misyonumuz

Senatech, yenilenmiş telefonlar sunarak hem iklim krizine karşı bir duruş sergilemeyi hedeflemiştir hem de üzerine çalıştığı AR-GE projeleri ile ülke için bilimsel ilerleme sağlamak ve iklimsel problemlerin çözümüne destekleyici alternatifler sunmayı amaç edinmiştir. Senatech’in bu konuda ki gelecek misyonu, sürdürülebilir bir yaklaşımı desteklemek ve kaynakların verimli kullanılmasını teşvik etmektir. Yenilenmiş telefonlar, doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunurken, karbondioksit salınımını azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda elektronik atık miktarını azaltarak çevresel etkileri engeller. Senatech’in  yenilenmiş telefonlara odaklanması, tüketicilere sürdürülebilir bir seçenek sunarken, iklim krizine karşı mücadelede pozitif bir adım atmaktadır. 

 

Ekonomik Avantajlar

ekonomi

 

 

Şirketimiz, Türkiye'nin yenilenmiş telefon pazarındaki konumunu sürdürerek, müşterilere ekonomik açıdan avantajlı bir deneyimsunmaktadır.Uygun fiyatlı yenilenmiş telefonlarımız ve cihazlarımız, sadece bütçe dostu bir seçenek olmanın ötesinde, yüksekperformans ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerimize önemli bir tasarruf fırsatı sunmaktadır. Bu durum, geniş bir müşterikitlesine hitap etmemizi ve teknolojinin herkes için erişilebilir olmasını mümkün kılmaktadır.

Ayrıca, düzenli güncellemeler ve teknolojik yeniliklere uygun hizmet anlayışımız ile müşterilerimiz, uygun fiyatla kaliteli bir deneyim elde ederken, aynı zamandaen son teknolojilere erişim sağlama avantajını da yaşamaktadır.

Çevresel Duyarlılıkta Liderlik

çevre

 

 

Şirketimiz, Türkiye'nin yenilenmiş telefon pazarında, sürdürülebilirlik ve çevresel duyarlılık konularında benzersiz bir taahhüt sunmaktadır. Sürdürülebilirlik, iş yapma biçimimizin temelini oluşturarak, çevreye ve topluma karşı sorumluluğumuzu en üst düzeye çıkarmak adına kararlı bir şekilde çalışmaktayız.

İlk olarak, ürünlerimizin tasarımında ve üretim süreçlerimizde sürdürülebilir malzemeleri kullanmaya özel bir önem atfetmekteyiz. Bu sayede, atık miktarını azaltmak ve geri dönüşüme katkı sağlamak gibi çevresel etkileri en aza indirme hedefimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, ambalajlarımızda da sürdürülebilir malzemeler kullanarak, hem ürünlerimizin zarar görmesini önlemekte hem de doğaya karşı olan taahhüdümüzü göstermekteyiz. Ancak, çevresel duyarlılık sadece ürünlerle sınırlı değildir Bu nedenle, toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirme adına çeşitli doğa projelerine odaklanmaktayız.

Yapay Zeka İle Gelecek

yapay zeka

 

 

Senatech’in en önemli ve en etkili çalışmalarının başında Akademik çalışmalar ve ARGE gelmektedir. Firmamız tarafından yapılan neredeyse her çalışmanın akademik bir bakış açısı ve ARGE niteliği bulunmaktadır. Ancak firma bununla da yetinmeyip, çözümlerinde yapay zekânın her türlü katkısına başvurmayı ihmal etmemiştir. Firmamız, cihaz satışlarında ortaya koymuş olduğu çözümlerden, yenilikçi teknolojilerin keşfedilmesi ve geliştirilmesi için gerekli ARGE’ye kadar her alanda yapay zekâyı profesyonel anlamda kullanmaktadır.  Senatech, yapay zekâyı daha etkin kullanmak için bünyesine dâhil ettiği alanında deneyimli personellerden oluşan Senatech ARGE ve Yapay Zekâ Birimi’ni kurmuştur. TÜBİTAK ve Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’nın katkılarıyla üniversite-sanayi işbirliklerini içeren çeşitli proje başvuruları yapmıştır. Firma, bünyesinde uygulamayı hedeflediği bütün projelerde; akademik araştırmalar, veri bilimi, karar destek sistemleri, uzman sistemler, optimizasyon çözümleri, matematiksel modeller, istatistiksel yöntemler ve diğer yapay zeka teknikleri üzerine çalışmalar yürütmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR