Senatech Blog

 • Haziran 10, 2024

  Teknolojinin hızlı ilerleyişi sonucunda akıllı telefon piyasasında her geçen gün yeni modeller piyasaya sürülür. Telefonlarda, bir zamanlar amiral gemilerinde olan özellikler yer alır ve bu durum, tüketicilere fiyat performans bakımından uygun Android telefon alma olanağı sunar.
   

  senatech blog
 • Haziran 10, 2024

  Cep telefonları gün içerisinde en yoğun kullanıma sahip cihazlardır. Dünya ile bağlantımızı sağlayan birer aracı haline gelen cep telefonlarımız 7 gün 24 saat, aralıksız olarak çalışır. Cep telefonlarının gelişmesi ve yeni yetenekler kazanmasıyla enerji ihtiyacı da arttı. Telefonlara hayat veren lityum iyon pil teknolojisi her ne kadar büyük gelişme katetmiş olsa da belirli bir ömre sahiptirler. Mobil cihazlarda yer alan piller, birer uzun ömürlü sarf malzemeleridir. Çoğu batarya, cihazın kullanım ömrü dolmadan çok daha önce değişime ihtiyaç duyar.

  senatech blog
 • Mayıs 29, 2024

  Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki iddiasını sürdürüyor ve yeni amiral gemisi Redmi 14 Pro ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yenilikçi tasarımı, üstün kamera performansı, güçlü donanımı ve hızlı şarj özellikleriyle dikkat çeken Redmi 14 Pro, teknoloji severlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.
   

  senatech blog
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR